آمار استفاده از پیامک در حین رانندگی

استفاده از پیامک

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 22 دی 1395 توسط امین

براساس یک مطالعه، به طرز حیرت آوری دیده می شود که ۷۷% از بزرگسالان و ۵۵% از نوجوانان به خود اطمینان دارد که می توانند در حین رانندگی پیامک نیز بفرستند. برای نشان دادن و اثبات مضحک بودن این ادعا، سازمانی در بلژیک تصمیم به اجرای یک آزمایش گرفت. در این آزمایش از رانندگان جوان خواسته شده بود که در حین رانندگی و پیمودن یک مسیر مشخص و دوری از موانع جاده، باید بتوانند یک پیامک را نوشته و با موفقیت ارسال کنند.

در این آزمایش خیلی از رانندگان دریافتند که تکمیل این کار در نهایت ایمنی و سلامت، غیر ممکن است. حتی شنیده می شد که این افراد بیان می کردند، ما نمی توانیم این کار را انجام دهیم، یا اینکه می گفتند، اگر این کار یک قانون شود، ما رانندگی را به کل کنار می گذاریم.

رانندگی و پیامک


شاید این روش برای نشان دادن خطرناک بودن این همراهی، یعنی رانندگی و پیامک زدن برای رانندگان جوان، یک راهکار پر مخاطره باشد، اما ممکن است که برای درک این خطر، نیاز به این آزمایش و حس خطر را داشته باشند.استفاده از پنل پیامکی برای داروخانه


در اینجا با تشریح فعالیت و موفقیت یک داروخانه نوعی، به ضرورت و مفید بودن استفاده از پنل پیامکی برای داروخانه ها پی می برید.

براساس گزارشی که در سال ۲۰۱۵ بدست آمده است، داروخانه walmart از زمان آغاز به کار فعالیت و برنامه پیامکی خود، تا کنون ۱ میلیارد پیامک اطلاع رسانی ارسال کرده است. و مربوط به زمانی بوده است که مشتریان عضو و ثبت نامی در سیستم نسخه های خود را تحویل داده و یک پیامک اطلاع رسانی، مبنی بر آماده بودن نسخه دریافت کرده اند.


این پیامک اطلاع رسانی، شامل قیمت دارو ها و شماره تلفن داروخانه است. ارسال پیامک و استفاده از پنل پیامکی برای یک داروخانه، بدین شکل می تواند سبب کاهش زمان انتظار مشتری پشت خط تلفن ها شده، تعداد تماس های برقراری به داروخانه را کم کرده، و ارتباط با داروخانه و رضایت مندی مشتریان را در پی داشته باشد.


استفاده از پیامک در داروخانه


Walmart گزارش کرده است که برنامه اطلاع رسانی پیامکی آنها، بازگشت مثبت سرمایه آنها را در پی داشته اشت. هر روز و هر ماه، تقریبا ۳۰ میلیون پیامک اطلاع رسانی توسط این داروخانه برای مشتریانش ارسال می شود..: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیشرو باکس | قدرت : مک بلاگ
تبليغاتclose